КИКБОКС: Диян Димитров оглави две световни ранглисти

27.03.2024 г. 08:53:50 ч.
/
След като спечели Световната купа, проведена в Италия през миналата седмица, състезателят на спортен клуб по кикбокс „Десант” – Добрич Диян Димитров излезе на върха в световната ранглиста и в новата си категория - до 63.5 кг. при юношите младша възраст. Така той е начело в две ранглисти, като на база резултатите си от миналата година запазва първото място и в предишната си категория – до 60 кг. За Диян Димитров, който е световен и европейски шампион за юноши и трикратен носител на Световната купа, това е трета световна ранглиста, която оглавява, след като беше лидер и в категория до 57 кг. при юношите младша възраст.